F.U.C.K. OPEN AIR 2018

Kde to bude?

F.U.C.K. OPEN AIR 2018 se odehraje v PLZNI 7.-9. září NA PLOVÁRNĚ.

Ano, čtete a slyšíte dobře – letos budeme VENKU!! To s sebou nese moho nových možností uplatnění talentu pro zhovadilosti, takže opět otevřeně vyhlašujeme možnost zapojit se do programu! Děláte něco zajímavého? Máte pocit, že je to zajímavé jen pro vás? Nestyďte se, na F.U.C.K. začínaly i takové pecky jako je AŠTAR ŠAMAN nebo kaskadérská skupina NITRUS FÍKUS. Dejte nám včas vědět!

Co vás čeká?

Letos vás čeká nefalšovaná párty totalita se vším všudy! Uniformovaní příslušníci pohraniční stráže vás za cenu pěti Fíků rádi vpustí na místo konání, kde jako vždycky uvidíte, co jste ještě neviděli! (ale už dávno měli) Za všechno můžeme vyjmenovat: imigrační úředníky, falešný hraniční přechod, Fíkomat v ostrém provozu, underground, nicnetušící projíždějící cyklisty a fungující Fíkovou ekonomiku.

Když systém dá, dorazí také antikonfliktní tým a zástupci OSA – takže rozhodně je na co se těšit!!

(pozn. org.: v případě, že skutečně dorazí, považujte je, prosím, za součást programu a neubližujte jim)

Mnoho dalších překvapení je na cestě, letos bude program opravdu bohatý.

Co to vůbec má bejt?!

F.U.C.K. fest je už po celé čtyři roky svět sám pro sebe, ve kterém se shromažďují věci a projekty, pro které nikde jinde není místo. Prostor, kde se sdružují lidé, kterým nikde jinde není dobře. Je to svět, kde recese je základem kultury, absurdita je zdrojem inspirace a satira veškerou politikou. Co by jinde bylo perverzí, tady je normou.

Staňte se i letos součástí tohoto v našem kraji nepřekonaného uměleckého díla, přijďte společně utvořit živý obraz humoru a zvrhlosti!

FB link: https://www.facebook.com/events/258289768238733/

Floutek

Floutek

Plzeňský Floutek - básně, povídky, reportáže a všemožné další texty plzeňské alkoholové pseudocelebrity.

,
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat