F.U.C.K. se vrací v letním vydání!

Veleúspěšný festival cynické kultury má konečně pevné datum a to 5. a 6. srpna 2016. Ano, čtete správně, investigativnímu redaktorovi fikjedik.cz se podařilo ověřit, že pořadatelé F.U.C.K.u v zájmu naplnění vašich kalebních potřeb (zřejmě) nebudou spát a roztáhnou tentokrát program non-stop přes celý víkend. Očekávám, že naše touha po pořádné dávce dekadence bude naplněna.

Zatím je slíbena party u bazénu a vystoupení kapel Johnny Service a Snyder. Zaslechl jsem i zkazky o půjčovně loděk, prodeji undergroundové literatury a několika básnících v čele s plzeňským Floutkem. Do jakých zhovadilostí se ale pořadatelé skutečně pustí a zda se jim podaří dostát svých kalebních ambic, zatím těžko říct.

Podaří se jim to? Přehodnotí svoje možnosti? Selžou už v sobotu pod vlivem alkoholu? A budou mít dost energie alespoň vystupující? Neskončí většina návštěvníků na záchytce?

Samé otázky, aktuality ohledně festivalu pro vás neúnavně sleduje Arnošt. Pokud si myslíte, že je uhlídáte líp, sledujte fuck.cekuj.net.

Arnošt

Arnošt

Freelance journalist.

,