FÍKOMAT NA MĚNOVÉM SUMMITU

Hlásí se opět Arnošt. Už téměř půl roku staré spekulace o mém zmizení naprosto nechápu. Každý se přece občas musí stáhnout do ústraní, aby se mohl věnovat badatelské činnosti, což jsem přesně udělal i já. Samozřejmě jsem se zúčastnil měnového summitu v Plzni a všichni mě tam tak moc ignorovali, že jsem měl pocit, jako bych snad ani neexistoval a byl nějaká smyšlená postava. Nechtěli po mě dokonce ani zaplatit účet na baru, čemuž jsem se v ranních hodinách příliš nebránil.

Konečné řešení konceptuální krize fíkové ekonomiky jsem nikterak neočekával a nepřekvapilo mě ani, že se mnou tento postoj sdílel i zbytek hostů. Koncert JOHNNY SERVICE mě nadšeného odnesl kamsi do hlubin plzeňských odpadních rour, kde jsem si podal ruce s toaletními bratry a odešel si pro další pivo s očima plnýma slz a dalších lidských výměšků, kterými nás zpěvák opět pokropil.

Na této dlouho očekávané akci mě ale uchvátil především pokrokový koncept FíkoMatu, který bych rád prostřednictvím přehledné infografiky pod článkem zpřístupnil i těm, kdo se nemohli dostavit.

Děkuji za pozornost.

Arnošt

Arnošt

Freelance journalist.

,
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat