FÍKY? KOUPIT A DRŽET!

FÍKY? KOUPIT A DRŽET, řekl by prý Warren Buffett.

Jak se orientovat na nejistém trhu s jednou z nejpopulárnějších komodit v Plzni nám poradí burzovní analytik František Kolenovrt:


Na úvod bych rád volně ocitoval jednoho mého velkého oblíbence – “Vlastníte-li opravdu dobré aktivum, ideální čas ho prodat nepřijde nikdy.” Víte kdo tyhle věci říkal? Warren Buffett, přezdívaný “věštěc z Omahy”, člověk, který od určitého bodu nikdy neprodal jedinou část svého investičního portfolia. Důvod, proč se ohlížím za tímto velikánem, je zřejmý. Hodnota Fíku se nedávno přiblížila historickému minimu. Levnější už znamená zadarmo. To je čas, kdy prozíraví investoři nakupují od prosíravých, kteří ve strachu ze ztráty hodnoty prodávají za stále nižší a nižší ceny. To se nyní děje také s Fíkem, takže je rozhodně důvod budovat investiční pozice.

Mezi očekávané vlivy na cenu je především stále nedoceněný technologický rozvoj projektu – Fíkomaty čekají na výrobních linkách v Číně, aby mohly pokrýt ČR a další země třetího světa, občasná zpráva o vývoji kryptofíku také vytváří jistou důvěru v projekt, především ze strany velkých asijských firem.

Také se blíží FUCK festival v Plzni na Plovárně, což obvykle značí příchod pravidelně se opakující bubliny, čehož se dá využít i pro tzv.vlnkování. Zásada “buy low, sell high” zde nabývá zcela výjimečného významu. Navíc, podle prosáklých infromací, tam letos bude nebývale mnoho možností Fíky utratit za smysluplné věci.
Tedy říkám – koupit a držet.

 

Floutek

Floutek

Plzeňský Floutek - básně, povídky, reportáže a všemožné další texty plzeňské alkoholové pseudocelebrity.

,
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat