Novinky ze světa 21.7.2017

Novinky ze světa

Arnošt je stále nezvěstný

Po zveřejnění zprávy o měnovém summitu poblíž pražského hlavního nádraží stále nemáme žádné zprávy od našeho nejaktivnějšího přispěvatele, všestranného žurnalisty Arnošta. Spekulace o zdravotním dopadu obdržené gumoléčby na jeho tvůrčí činnost se dále šíří. Bude přispívat i z vazby formou motáků? Nebo na nás dočista zanevřel a přešel do redakce Reflexu pod přezdívkou Jiří X. Doležal? Co na to Jan Tleskač?

Generace našich rodičů ovlivňuje ceny Fíků

Světem Fíkové ekonomiky otřásla zpráva o tom, že plány jednoho z velkých hráčů na trhu překazila nečekaná událost – obnos přesahující 300 FIK mu vyhodila maminka do popelnice. Pravděpodobně byly umístěny pod povlečením matrace a došlo k tomu při příležitosti tzv. “velkého prádla.” Je tomu tak poprvé, co hodnotu FIK aktivně ovlivnil příslušník starší generace, která “už má mít konečně rozum.” Je to předzvěst růstu, nebo pádu? Arnošt je pryč a má vypnutý telefon, takže nevíme.

Podsvětí má novou měnu?

Známý plzeňský gangster Pan Růžek, vulgo “Plyšák” byl zachycen, jak si v nekuřácké kavárně Kafe?Panoptikum v Plzni otevřeně dopřává cigaretu. To by nebylo tak zvláštní, kdyby k tomu neseděl na hromadě (podle našich odhadů) až 3000 FIK. Oslavoval velkou loupež? Našel si konečně slušnou práci? Nebo je to snad provize z lobbystické činnosti? Pokusili jsme se několikrát kontaktovat Tondu Blaníka, ale Žížala vždycky říkal, že šéf právě kadí, takže nové informace stále nemáme.

Bylo oznámeno konání dalšího měnového summitu

Bouřlivé dění okolo nového statutu FIK, jakožto opensource samizdatové měny, vyvolává stále další a další otázky. Místní kšeftař a spekulant Standa Kohn se tedy pokusil svolat druhý měnový summit, který by se měl odehrát při příležitosti plzeňského FUCK festu 28.-29.7. “někdy v noci.” Podle našich informací si od toho S.K. slibuje především vyřešení situace ohledně bezhotovostních plateb a problematických převodů FIK-CZK. Na účastníky tam bude, kromě slíbených VIP visaček a chutného rautu, čekat také velké množství insider-info, čehož lze na dosud neregulovaném trhu zcela otevřeně využít pro management investičních porftolií ve FIK.

Vývojáři cryptofíku bojují s překážkami

Již několikrát ohlášený vývoj internetové cryptoměny “CFIKX,” která by do budoucna měla nahradit Bitcoin, je stále v začátcích. Hlavní vývojář, známý pod přezdívkou Výletník, k obnovení práce na CFIKX přistoupil hlavně proto, aby se Fíky daly posílat po světě i bez něho a on kvůli tomu nemusel pořád cestovat. V současnosti si ale stěžuje na útoky ruských hackerů (podporujících Ethereum) a amerických mužů v černém (kteří už mu čtyřikrát vymazali paměť a jednou dokonce i data z disku.) Práce tak postupují značně pomalu.

Floutek

Floutek

Plzeňský Floutek - básně, povídky, reportáže a všemožné další texty plzeňské alkoholové pseudocelebrity.

,
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat