Rytmus na F.U.C.K.u?!

Jak jste se jistě doslechli, koluje českými médii již oficiálně potvrzená informace, že rapper Rytmus naváže na undergroundové základy, které pokládal s Kontrafaktem. Není zcela jisté, zda bude navazovat na původní vulgaritu prosycenou surovostí mladistvé sídlištní rebelie nebo se vydá jinou, možná ještě surovější cestou.

Tento Bohem požehnaný lyrik, který se může honosit propracovanými hity (namátkou Čo ti jebe, čo ti jebe) totiž dokázal, že není talentovaný pouze na poli poezie a vybroušeného rapu, ale například hit Zlatokopky ukazuje, že i jeho pěvecký talent má neskutečný potenciál.

Rapper je podle svých slov znuděný československou pop music, mainstreamem a začíná jej dokonce poslední dobou zřejmě unavovat i jeho fanouškovská základna. V jednom neoficiálním rozhovoru údajně uvedl: ,,To jebem, piči, som zabil“ a myšlenku podtrhl prohlášením, že se hodlá vrátit na klubovou scénu v plné síle a představit jí nový, neotřelý koncept právě s odérem undergroundu.

Tým pořadatelů F.U.C.K. 2016 přijal tuto zprávu s nesmírnou radostí a jednomyslně se rozhodl Rytmuse na festival nepozvat.

Arnošt

Arnošt

Freelance journalist.

,