Zprávy z domova 25.9.17


Redakce fikjedik vám opět přináší oblíbené zpravodajství. S námi se neztratíte!

Proběhl summit MFF.

První summit Mezinárodního Fíkového Fondu se uskutečnil 15.9. 2017 v Krokodýlím Ocase a v Kafe?Panoptikum. Dostavili se zástupci a velvyslanci pestré škály národů, jako například Rusové, Vietnamci, Moravané, překvapivě se ukázalo také několik Čechů. Oficiální zdravice, které probíhaly zhruba hodinu v několika jazycích, byly nakonec přerušeny očekávaným koncertem Johnny Service, na kterém účastníci dostali příležitost ožrat se ve svátečním oděvu a nadšeně jí využili. Doprovodné demonstrace se odehrály v překvapivě mírumilovném duchu, a díky modlitbám církve Aštara Šamana nebyl summit ani hlasitý koncert přerušen návštěvou policie.

Ohlášená prezentace prvního Fíkového bankomatu měla velký úspěch, velká část ohlášeného programu však vůbec neproběhla a nic zásadního se nevyřešilo. Ministerstvo undergroundu se skrze tiskového mluvčího nechalo slyšet, že to je výborné zahájení nové tradice. Naproti tomu arcikancléř církve A.Š. prohlásil, že příště uspořádá vlastní summit. Zda to bude s děvkami a blackjackem, nevíme.

Bude FIK krytý máslem?

Probíhající krize systému se ukázala být značně stresující pro hospodářská zvířata. Zatímco zlatá mládež zakládá biofarmy, slepice odbory a prasnice demonstrují za delší mateřskou dovolenou, krávy prostě jen málo dojí. Začínají se šířit spekulace, že kostka másla do konce příštího roku dosáhne ceny trójské unce zlata. Problém je však jeho trvanlivost a tak se v kuloárech nezávislých komoditních burz údajně vedou debaty ohledně propojení másla a Fíku. Oslovený anonymní expert se však vyjádřil, že Fík je jako měna ještě tak mladý, že neexistuje jediná bankovka, která by byla v oběhu tak dlouho, jako průměrná kostka másla na pultě supermarketu.

UBER přináši další novinku.

Firma provozující aplikaci UBER, která umožňuje jezdit domů taxíkem i lidem z nižších sociálních vrstev, se podle našeho zdroje konečně dohodla s pražskými taxikáři. Ve spolupráci se zavedenými službami zavede rozšíření pro zákazníky, kteří spěchají.

Speciální režim aplikace s názvem „PŘIDEJ!“ bude údajně spočívat v tom, že řidič bude mít auto výrazně polepené samolepkami s logem UBER, takže jej budou na cestě pronásledovat vozy pražské taximafie plné ozbrojených mlátiček. V případě, že jim řidič nebude schopen ujet, bude mu ukraden mobilní telefon a peněženka s tržbou. Díky tomu budou moci obě varianty přepravy existovat dál vedle sebe a cestující by měli díky této nové službě benefitovat z kratších dojezdových dob i v dopravní špičce.

Floutek

Floutek

Plzeňský Floutek - básně, povídky, reportáže a všemožné další texty plzeňské alkoholové pseudocelebrity.

,
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat