Zprávy ze světa a okolí 2.8.2017

Konal se třetí FUCK fest

Opět se konala profláklá akce FUCK fest v ulici Kardinála Berana v Plzni. Redakce i organizátoři pevně doufají, že byla založena jistá tradice. Policejní pozornost byla letos velmi střídmá, (podařilo se snížit počet návštěv hlídek na 30% oproti loňskému roku) za což jsou vděční především pořadatelé, ale i návštěvníci, kteří již mohou svá piva před hospodou v klidu dopít a nemusí je tak často s výkřiky “ACAB” házet na projíždějící hlídkové vozy.

Imigrační vlna reptiliánů přináší nové otázky

Po obsazení planety Venuše parazitickou rasou reptiliánů (ještírků) se stále hůře vyrovnáváme s jejich výskytem na zemi a na plzeňských festivalech. Prosíme, nenabízejte jim pozemské drogy a alkohol, působí na ně jinak než na nás. Bohužel je občas velmi těžké jim to vysvětlit, když už jsou pod vlivem. Policie zatím ani nemá směrnice ohledně testování řidičů létajících talířů na omamné látky. Podle neověřených zpráv ještírci letos dokonce unesli finančníka Standu Kohna po cestě na jeho večerní motivační přednášku “Fíky – jistota desetinásobku” a ještě nám ho stále nevrátili. Jaký to bude mít dopad na finanční trhy jako obvykle nevíme. Nevíme ani, jestli jim to přišlo vtipné.

Ministerstvo plzeňského undergroundu bude pořádat měnový summit

Proslýchá se, že se v náhradním termínu (někdy v září) bude v Krokodýlím Ocase konat Fíkový měnový summit. Mělo by se probírat zavedení cryptofíku a další závažné otázky. Po summitu by měla následovat Fíková burza, plynule přecházející v pokerový turnaj za Fíky. Akce bude pravděpodobně spojena s koncertem angažovaných hudebníků. Jakých, to nevíme. Redakce však předpokládá, že Richard Krajčo to ani letos nebude.

Floutek

Floutek

Plzeňský Floutek - básně, povídky, reportáže a všemožné další texty plzeňské alkoholové pseudocelebrity.